Dizi Haberleri

Üç Kuruş Dizisi Konusu

Üç Kuruş dizisinin konusu SHOW TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi, Uraz Kaygılaroğlu’nun yanı sıra Ekin Koç gibi ünlü isimlerin de bir araya geldiği bir AY Yapım Projesidir. Pazartesi günleri ekrana gelen dizi, inanılmaz keyifli sahneleri ve merak uyandıran hikayeleriyle izleyiciler tarafından izlenmeye devam ediyor.

Türkiye’de de televizyonseverlerin ilgisini çeken yeni yapımlar gösterilmeye devam ediyor. Yeni Diziler izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Bu dizi, Üç Kuruş dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren birçok kişi tarafından izlenmektedir. Farklı hikayeleri, aksiyon sahneleri ve en yeni dizilerden eğlenceli materyalleriyle izleyicileri kendine çeken bu dizi hakkında daha fazla detay için yazımızı okuyun.

Üç Kuruş Konusu

Dizi son derece eğlenceli bir hikaye anlatıyor. Dizi oyuncuları Üç Kuruş dizisinin konusu Dizi, Cingıraklı’yı koruyan mafya babası Karta’nın peşinde koşmasıyla başlıyor. Cingıraklı Mahallesi’nde Organize Büro lideri Efe’nin yanı sıra bir cinayetin ardından yaşananları anlatıyor. Bu yolda karakterlerimizle karşılaşan herkes korkar. Öyle isimlerle karşılaşıyorlar ki her şey birbirine karışıyor… Başroldeki karakter ve etkileyici oyuncu kadrosu kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı.

Ana konsepti olarak adaletsizliğe karşı mücadeleye odaklanan gösteri, her insanın kendi hakkında hikayeler bulabilmesini sağlıyor. Dizinin senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak oluşturuyor. Yönetmen koltuğunda Çukur ve İçerde dizileriyle tanınan Sinan Öztürk oturuyor.

Üç Kuruş Oyuncular

Dizinin karakterleri; Ekin Koç Uraz Kaygılaroğlu Diren Polatoğulları Nesrin Cavadzade, Civan Canova ve Üç Kuruş dizisindeki konu gibi isimler. Sürükleyici sahnelere sahip olmasının yanı sıra kendi karakterlerine de sahip ve toplumun her kesiminin ilgisini çeken bir noktada olan New Series Roman mahallesine sıkı düzenlemelerle odaklanıyor. Asi polis müfettişi Efe ile mafya babası Kartal arasındaki kavgayı konu alan dizi SHOW TV ekranlarında izlenebilir.

Oyuncu kadrosunun büyüklüğü, şovun en son gelişmelere ne kadar açık olduğu konusunda önemli bir faktör. Aynı zamanda en beğenilen dizileri TV’nizin karşısında keyifle izleme imkanı da bulunmaktadır. Web sitemizde ülkedeki en iyi TV şovlarının yanı sıra birçok şov hakkında bilgi okuyabilirsiniz.

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu