Dizi Oyuncuları

The Witcher 2 Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Witcher 2 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Daha önce de söylediğim gibi The Witcher, Andrzej Sapkowski’nin en çok satan romanlarına dayanıyor. Dizi, 100 yılı kapsayan üç farklı zaman çizelgesini içeren karmaşık bir anlatım yapısına sahip olmasına rağmen 2019’un en iyi yayın platformları arasında yer aldı.

Program başlangıçta dağınık ve düzensizdi Ancak, oldukça iyi olduğu ortaya çıktı.

Riva’s Cavill’den Geralt Başrol, The Witcher, kaderi Vengerberg’den (Anya Cholatra) gelen büyücü Yennefer’e olan aşkıyla daha da karmaşıklaşan, kaderi Veliaht prenses Ciri’ye (Freya Allan) bağlı bir bireydir. çeyrek elf. İlk sezon,

Sodden Hill’i Nilfgaardlı istilacılara karşı korumak için bir savaşa başlamadan önce hayatlarının farklı seviyelerini geçen kahramanları olan The Last Wish ve Sword of Destiny adlı iki kısa öykü koleksiyonuna dayanıyordu.

Sezonun finalinde Geralt ve Ciri nihayet bir araya geldi ve Yennefer davetsiz misafirleri tutuşturduktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Bu, The Witcher 2 Sezonunun sonu

The Witcher 2 Sezonu Sırada Ne Var

Fragman, Netflix’in dünya çapındaki Tudum hayran festivalini düzenlediği aynı zamanda gösterime girdi. Birçok Geralt’ın canavarlarla savaştığını gördük ve daha güçlü, daha küçük veya daha basit ne olursa olsun “kötülüğün var olmadığı” fikrinin doğru olduğunu düşündük.

Geralt ayrıca Nilfgaardlı istilacılarla savaşırken ve korumaya yemin ettiği Ciri’ye sarılırken görüldü. Ayrıca Yennefer’in düşman hattının ortasında esir alındığına ve savaşın daha yeni başladığını ilan ettiğine tanık olduk. Witcher 2 Sezonuydu

S2’nin ana konsepti, muhtemelen Kıta’yı harap etmiş gerçek canavarlardan daha fazla, insanların içinde gizlenen canavarların tehdididir. Resmi konsept:

The Witcher 2 Sezon

The Witcher 2 SezonThe Witcher 2 Sezonu Netflix’te

Canavarlar yeni fragmanda savaşmaya devam ediyor. Tolkien’in romanlarındaki bazı Entlere benzeyen devasa ağaç benzeri bir yaratığa sahiptir. Ayrıca Ciri’nin Kaer Morhen’in içinde bir canavar avcısı rolüne girmeye çalıştığını da ortaya koyuyor. Sonuç olarak, Yennefer.

Nilfgaard İmparatorluğu’nun sürekli saldırganlığı ve aynı zamanda Kuzey ile Güney arasında var olan büyüyen çatışma ile mücadele etmesi gerekiyor. Daha sonra, Jaskier’i (Joey Batey) gezen ozan, sırf şirketini korumak için kemirgenlerle dolu bir kafese kapatılır. Jaskier, tıpkı Jaskier gibi elinden gelenin en iyisini yapıyor. (“Yeni arkadaşlar edindim, üstesinden gelin.”)

Bir vakada Geralt’a “son zamanlarda işlerin tuhaf gittiği” gerçeğinin yanı sıra “günlerin sona ermek üzere olduğu” söylenmesi tavsiye edilir. Geralt çaresiz kalır.

The Witcher 2 Sezonu The Witcher 2 Sezonu Başlıyor

The Witcher S2’deki sekiz bölüm, 17 Aralık 2021’de Netflix’te gösterime girecek. İlki The Witcher: Nightmare of the Wolf başlığı altında yayınlanan iki animasyonlu yan film. (Kaer Morden bu dizideki en belirgin roldür.)

Gösteride ayrıca Sophia Brown ve Michelle Yeoh ile The Witcher: Blood Origins adlı canlı aksiyon ön bölümleri de yer alacak. Gösteri, Geralt’ın zamanından önce 1200 yılında gerçekleşir ve Witchers’ın hikayesini ve tarihini araştırır. Şov çocuklar için televizyonda. Geliştirme aşamasındadır.

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu