Yeni Diziler

Outer Banks 2. Sezon

Outer Banks 2. Sezon İlk sezon, John B ve Sarah’nın okyanusta kaybolduğunu, her yerde kolluk kuvvetleri tarafından takip edildiğini gören fırtınalı ve karanlık bir geceyle sona erdi. Cinayet, ihanet ve hazine ile drama sıkıntısı yoktu. Yazarların sadece tempoyu korumakla kalmayıp, aslında tempoyu artırdıklarını bilmek tatmin edici.

Her bölüm, bu kadar kısa sürede anlatılabilen hikayelerin miktarıyla şaşırtıcı. Bir bölüm izlemezseniz, Yüzük Kardeşliği’nden hemen sonra Kralın Dönüşü’ne gitmeye benzer (kutsallığın farkındayım).

Outer Banks 2. Sezon
Outer Banks 2. Sezon

Pogues, normale dönen görünümü tanımak zorunda. Altın gitti, ancak ana lider olarak adaleti arama dürtüsüne direnemiyorlar.

Gerçeklerini bulmak için Cameron ailesini ararken, istediklerini elde etmek için her yolu deneyecek bir ailenin gölgesinde kalırlar.

Cameron’lar yetmediyse, Royal Merchant gold’un sesiyle baştan çıkaran, benzer isimde yepyeni bir aile geliştiriliyor. Yepyeni bir karakter, Sezon 2’nin son derece iyi karşılandığını kanıtladı ve her biri, hikayeyi ilginç tutmak için tamamen yeni bir tehdidin yanı sıra bir tehdit de getiriyor.

Yeni karakterlerin sayısı, karakterin gelişiminin belirli yönlerinden dikkati dağıtabilir, ancak karakterin derinliği, Dış Bankalara gerçek çekiciliğini veren tek şeyi vermez. Dış Bankalar, Enid Blyton’ın şehvetli Dock fareleri olan sokak dövüşlerindeki Ünlü Beşli Varyasyonlarının bir parçasıdır.

Outer Banks 2. Sezon

Konum İzciler işlerini son derece iyi yaptılar ve çarpıcı sahneler yarattılar. Nassau gibi güneşin battığı ve korsanların vurduğu Karayip Adaları’ndan sahil boyunca uzanan ürkütücü eski kiliselere kadar.

Gösterinin nesnel bir bakış açısından eğlenceli olamayacağı algısı her zaman vardır. İzleyiciyseniz, gösterinin arkasındaki insanların sahip olduğu neşeyi ve inancı hissedeceksiniz. Genç karakterleri bir milyarderin rüyasını gerçekleştirmeye çalışırken, elde etmeye çalıştıkları şey için bir heyecan ve potansiyel var.

Outer Banks 2. Sezon
Outer Banks 2. Sezon

It’s fascinating to see The Outer Banks returning to TV following an intentional decision the show’s first season. The decision was triggered through the power of a hurricane , which made them less effective as a plot device.

Outer Banks 2. Sezon

 

The result changed the plot in a variety of ways, allowing the relationships between characters to grow greater and more dependent upon dialogue as well as face-to face interactions.

This certainly created more connections between the characters, and made changes occur more natural. The second season the characters did not have the use of phones to help keep the story moving. However, the way they reappear is a testament to how big the impact that they made in his life even though the producers tried to exclude them from the narrative.

If you liked this season’s first, then I strongly suggest you return to watch this season. It is filled with enthusiasm and excitement that’s usually lacking in modern television. There’s never any dull moment in the show when you’re willing to release your beliefs and be enthralled by the action.

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu