Netflix'in En Çok İzlenen 10 Filmi

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmi

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmi

1 – Love Hard

Love Hard

Love Hard

Christmas Love Hard için hazırlanan Netflix orijinal romantik komedisi, bekar Natalie’yi (Nina Dobrev) ve çevrimiçi flört konusunda bir köşe yazarını takip ediyor. Tinder gibi bir uygulama aracılığıyla tanışabileceğini düşündüğü kişiyle tanışır: Josh. Josh ile yüz yüze görüşmeye karar verdiğinde Natalie, bir kedi avına çıktığını fark eder!

2 – Big Mouth

Big Mouth

Big Mouth

Big Mouth ilk olarak Netflix’te Sezon 5’te tanıtıldı ve şimdi her zamankinden daha fazla “şehvetli”. Nick Kroll ve Andrew Goldberg’den (John Mulaney tarafından seslendirilen) gençler için sık sık iğrenç, cinsel açıdan saçma, garip bir şekilde tatlı komedi, tarihinin en iyi sezonlarından biri olmayı vaat ediyor. Gösteri, Leah’nın erkek arkadaşı Val Bilzerian (Mark Duplass) ve Cum Kumail (Kumail Nanjiani) adlı bu animasyon gösterinin 4. Sezonunda iki yeni karakter tanıtacak.

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmi

3  – The Harder They Fall

The Harder They Fall

The Harder They Fall

Düştükleri daha zor olan, ailesini öldüren Rufus Buck’tan (Idris Elba) kurtulmak için bir grup kanun kaçağıyla güçlerini birleştiren şiddetli bir Nat Love’ın (Jonathan Majors) hikayesidir. Filmde ayrıca Regina King, Zazie Beetz ve LaKeith Stainfield de yer alıyor.

Decider’ın John Serba’sından John Serba John Serba, “Modern bir yeniden dirilen Western olarak, The Harder They Fall oldukça keyifli.” Evet, Stetson’dan etkileniyor ancak etkileyici bir yönetmenlik ve performans sergiliyor.

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmi

4 – Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Gallardo hapisteyse, her kartel kendisinin olacak. Amado Carrillo Fuentes’in ortaklarını öldürdüğü ve Juarez Karteli’nin kontrolünü ele geçirdiği yılda dünya böyleydi. Juarez Karteli. Fuentes’in yaşamı boyunca 25 milyar dolardan fazla kazandığına inanılıyor. Bu hikayeyi bitirmek için bir çözüm varsa, bunu yapmanın tek bir yolu var.

5 – You

You

You

You’nun şok edici büküm finali 2. sezonu, bence şimdiye kadar adlandırılacak en tuhaf ama en mükemmel çift olan Penn Badgley ve Victoria PEDRETTI’nin karakterlerinin yer aldığı diziye geri döndü. Ancak, mükemmel bir iş arkadaşı olmak Joe’nun (Badgley) bu noktada işini bırakması için yeterli olmayabilir ya da Love (Pedretti) onu hayatında tutmak için her şeyi üstlenebilir. İki katil birbirini sever ve bir çocukları olursa ne olur?

6 – Catching Killers

Catching Killers

Catching Killers

 

Catching Killers, en kötü şöhretli seri katillerden bazılarının tespit edilip yakalanma yollarını inceleyen gerçek suç hakkında bir belgesel. Belgesel, The Green River Killer avının yanı sıra Aileen Wuornos vakasının yanı sıra The Happy Face Killer vakasının daha derinlerine indi. En İyi 10 BluTV Dizisi

Decider’dan Joel Keller, “Seri katilleri içeren bir şov hakkında söylenecek garip bir şey, ancak Killers’ı Yakalamak, Dateline, 48 Hours veya kablolu gerçek suç şovlarında görebileceğinize benzer hafif bir saattir,” diye yazıy

7 – Squid Game

Squid Game

Squid Game

 

Bu Netflix’e özel oyun serisi, oyuncular muazzam miktarda para kazanmak için çocuklar için oyunlar oynuyor, kaybedenler kaybetmenin sonuçlarına katlanıyor.

8 – Cocomelon

Cocomelon

Cocomelon

Çocukların YouTube kanalı Cocomelon artık Netflix’te. Okul öncesi programlarının ilk sezonunun tamamı artık yayına hazır, bu da ebeveynlerin üç saatlik programlamanın keyfini çıkarabilecekleri ve çocuklarına yeni yetenekler öğretebilecekleri anlamına geliyor. Cocomelon sadece eğlence ve oyunlarla ilgili değildir, aynı zamanda çocuklara her dersi anlatan kreş şarkıları ve tekerlemeler aracılığıyla sayıları, harfleri ve hayvanları öğretir. Unutulmaz Türk Dizileri

Netflix’in En Çok İzlenen 10 Filmi

9 – 21 Jump Street

21 Jump Street

21 Jump Street

21 Jump Street, liseye gizlice gönderilen çaylak polis memurları olarak Jonah Hill ve Channing Tatum’u canlandırıyor. Diğer öğrencilerle kaynaşmak istiyorlarsa onları sınıflara almaları ve çocuk gibi davranmaları gerekecek. En İyi 15 Aksiyon Serisi

10 – Army of Thieves

 

Army of Thieves

Army of Thieves

Army of Thieves , Zack Snyder’ın Netflix’teki Army of the Dead’deki son zombi hareketinin bir ön bölümüdür . Yeni film, Avrupa çapında kasaları kırmasına yardım etmesi için akıllı bir banka veznedarını işe alan gizemli bir kadını takip ediyor.

Kredi için, Hırsızlar Ordusu asla herhangi bir büyük kahkaha ilham rağmen, kendisini ciddiye etmez sık kendi yarı zeka ile aşık olduğu ve çok fazla rahatsız edici özüne sallıyor doludur,”karar vericisi John Serba yazar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir