Dizi Oyuncuları

Netflix En İyi 15 Aksiyon Filmi

Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

2012 yılı, Netflix’in En İyi 15 Aksiyon Filmini izleme zamanıdır

Gişe rekorları kıran Modern Felaket Kralı Roland Emmerich, üç yıl sonra çıkacağına inanılan 2009 kıyamet geriliminde en çirkin komedilerinden birini sundu. Sallanan bir topluluk kesinlikle çıtayı yükseltiyor ama kimse eğlence ya da karakter için gelmiyor. Hikaye, dünyanın iyi bir şekilde genişlemesiyle ilgili ve film tam olarak vaat ettiğini sunuyor.

6. Underground – – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Michael Bay gibi aksiyon odaklı bir manyağa Netflix’in bütçesini ve çalışma erişimini nasıl veriyorsunuz? Sonuç, kimsenin iyi olarak tanımlayamayacağı bir film oldu – onu yapanlar bile. Ama bir A-filminin bütçesiyle B-filmi tarzı delilik arzusu var. İlk araba kovalamacası, Bay’in iş filmlerine bir saygı duruşu gibi görünüyor. Filmin mizahi doğası, filmin en çekici yönüdür.

Air Force One – Netflix’in En İyi 15 Aksiyon Filmi

Harrison Ford’un ulusun (kurgusal) başkanı olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? Ford’un Gary Oldman başkanlığındaki bir grup tarafından kaçırıldıktan sonra başlık uçağında görülen dünyanın en iyi lideri olarak oynadığı bu büyüleyici 1997 dramasında o çılgın zamanları yeniden yaşayın. Gişe rekorları kıran filmlerin sadece çizgi roman meraklılarının elinde olmadığı günlerin hatırası.

Army of the Dead – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Bölücü Zack Snyder, George’un yeniden çevriminde zombi aksiyon dünyasına geri dönüyor. Romero’nun Ölülerin Şafağı, olağanüstü filminin başarısından yıllar sonra. Devam filmi bir sürü akılsız zombi eğlencesi. Dave Bautista, şehrin kasasında yatan milyonları geri almak amacıyla Las Vegas’ı istila eden zombiler şehrinden kaçmakla görevli eski askerlerden oluşan bir paçavra-zenginlik grubunun lideri olarak rol alıyor.

Baahubali (Başlangıç ​​ve Sonuç)

Bu iki bölümdeki epik Kızılderili devresi sizi yaklaşık altı saatlik epik aksiyon setleri, göğüs göğüse savaşların yanı sıra yerçekimini büken gözüpek yetenekler ve iki güçlü adamın destansı hikayesini takip eden canlı müzikal karakterlerle ödüllendirecek. Krallık için savaşırlar. Biri alçakgönüllü ama saygı duyulan Shiv, diğeri ise güce susamış kral Bhallaladeva. Shiv’e sahip olduğunun farkında olmadığı yetkiler verilirse, kral muhtemelen hükümdara itiraz edecek ve krallığın dengesini yeniden kurmaya çalışacak. Bununla birlikte, yol boyunca, her insanın tarihini ve kaderle nasıl bağlantılı olduklarını öğrenebileceksiniz. Fast Saga, bu hikayenin eğlenceli olduğunu düşünmek istiyor.

The Bank Job – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Roger Donaldson, 1971 Baker Sokağı soygunu hakkındaki gerçek hesaptan ilham alan bu soygun temalı filmle Jason Statham’ı profesyonel kariyerinin en iyi oyunculuk performanslarından birine götürdü. Saffron Burrows, Jason Statham’ı ekibi vurma görevini üstlenmesi için çağırırken, Prenses Margaret’in güvenilmez bir kasasını bulmak için bir operasyona liderlik etmesi için manipüle edilen bir karakterdir. Filmlerinin tipik olarak izin vermediği şekilde karakter odaklı ve zekice Bu film, sinematografisi açısından farklıdır.

Beyond Skyline Beyond Skyline – Netflix’in En İyi On Beş Aksiyon Filmi

2010’daki Skyline, bir devam filmi olacağını düşündüğünüz türden bir film değildi, çok daha az harika bir filmdi. Bununla birlikte, bu 2017 çılgınlığı, şimdiye kadarki en iyi B-filmi, özellikle de birçok karakterin uzaylılarla ve diğerleriyle savaştığı The Raid filmlerinin en son eylemi. Film, dövüş sanatlarını uzaylı savaşıyla birleştiren büyüleyici bir film ve buna inanmak için gidip görmelisiniz.

Black Sea – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Denizaltı gerilim filmi 2014’te gösterime girdiğinde manşetlere çıkmamıştı (üzgünüm). Ancak, Kevin Macdonald’ın yoğun bir şekilde yönettiği ve Jude Law’dan inandırıcı derecede sağlam bir performans sergileyen mükemmel, klasik bir aksiyon filmi. Hikaye, altın yüklü olduğuna inanılan bir gemi bulmakla görevlendirilen bir sualtı kaptanını takip ediyor. Ne yanlış gidebilir?

Blade Runner – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Ridley Scott’ın 1982 tarihli bilimkurgu şaheseri, ilk gösterime girdiği dönemde sert bir eleştiriydi ve sinemanın çehresini değiştirmeye devam etti. Harrison Ford, türün dilinde devrim yaratan ve aynı zamanda taklit ettiği çok sayıda aktörü tanıtan kült bilimkurgu kara filminde Rick Deckard’ı canlandırıyor. Orijinal film kusursuz, bu filmin son versiyonu olan 2007 versiyonu, seslendirmeyi ortadan kaldırıyor, tek boynuzlu atı ekliyor ve orijinal mutlu sonu geri getiriyor.

BuyBust – – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Kesintisiz iki saat süren klostrofobik heyecanlar yaşamak istiyorsanız BuyBust’a mutlaka göz atmalısınız. Filipin filmi, çoğunlukla bir polis gücü tarafından bir uyuşturucu satıcısı ve bir uyuşturucu satıcısını ele geçirmek için oluşturulan Manila’daki karışık bir mahallede bir gecede geçiyor – ya da öyle olduğuna inanıyorlar. Grubun içinde bir köstebek var, bu yüzden kötü adamlar varlıklarının farkındalar ve iki taraf çarpıştığında, bıkmış insanlar topluluklarına şiddete neden olan herkese isyan ediyor. Bu, içler acısı bir gecekondu mahallesindeki yakın dövüşle eşleşir ve sesler, vücudunuzun incinmeye başlamasına yetecek kadar gerçektir.

Casino Royale – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Dead Time filmi COVID sorunları nedeniyle birden çok kez ertelendiği için Netflix, tüm zamanların en tanınmış film casusu olarak Daniel Craig tarafından ilk kez görüntülenerek 007’nin gereksinimlerini karşılamak için burada. Daha büyük riskler ve daha gerçek hayattan aksiyon sahneleriyle karakteri yeniden tanımlayan, en unutulmaz Bond filmlerinden biri. Yasal olarak mükemmel bir film ve yalnızca türü için değil, aynı zamanda efsanevi süper casusun geleceği için de.

Cut Throat City – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Büyük sanatçı RZA (Wu-Tang Forever!), bugünden itibaren Netflix’te yayınlandığında izleyici kitlesi kazanması beklenen bu aksiyon-soygun filmini yönetti. İyi yönetilmiş aksiyon ve karakterleri bol miktarda sosyal yorumla harmanlayan klasik bir aksiyon filmi. Filmde ayrıca Shameik Moore TI, Wesley Snipes, Terrence Howard ve Ethan Hawke gibi harika bir oyuncu kadrosu da yer alıyor.

Da 5 Bloods – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Bu tipik bir aksiyon filmi değil Bu bölümün bir parçası olabileceğine dair çok sayıda görüntü var. Eski moda bir hazine avı filmi konsepti, Spike Lee’nin yönetmeye gelmesinden sonra artık tamamen benzersiz bir şey. Ancak The Treasure of the Sierra Madre’deki orijinal temanın altında yatan konsept, her şeyi yerinde tutuyor.

Deep Blue Sea – Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Karizmatik ve göz kamaştırıcı oyuncular, izlemeye değer bir film yapıyor. Bu B-filmini izlemek, filmin yayınlanmasından bu yana geçen yirmi yılda bir izleyici kitlesi yaratan suçlu zevkti. Sadece bu yıl vizyona giren ucuz bir devam filmi olduğu çok iyi biliniyor. Saffron Burrows Thomas Jane, LL Cool J ve aksiyon filmi tarihinin en büyük ölümlerinden birine sahip olan Samuel L. Jackson ile birlikte oynanan, insanlara saldıran genetiğiyle oynanmış köpekbalıklarının hikayesi (spoiler! ).

Enola Holmes, Netflix’teki En İyi 15 Aksiyon Filmi

Her hafta yayınlanacak birçok yeni Netflix filminin olduğu bir yılda, en ilginçlerinden biri, Millie Bobby Brown’ın büyük bir hit olacağını daha da gösteren bu aile dostu aksiyon filmiydi. Baş karakter, kendi içinde bir soruşturmaya dahil olan ünlü Sherlock Holmes Sherlock Holmes’un küçük kız kardeşidir.

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu