Yeni Diziler

Kalp Yarası Oyuncuları

Kalp Yarası

ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden dizi, özellikle mekanların güzelliği ile insanların ilgisini çekiyor. Bu noktada Kalp yarası nerede çekiliyor sorusu çok büyük bir merak konusudur.

Kalp Yarası, yaz ayları boyunca izleyenlerini ekran karşısına kilitlemeyi başardı. Çok güçlü bir oyuncu kadrosu olmasının yanında dramatik bir konu olması da insanların beğenisini kazandır. Dizi de tertemiz aşklarını yaşamak, bu aşka sahip çıkmak isteyen iki gencin hikayesi konu almaktadır. Dizi doğal ve tarihi açıdan zengin mekan seçimleri ile sevenlerinin sayısını arttırmayı başarmıştır.

Kalp Yarası Konusu

Ferit dizinin ana karakteridir. Köklü bir ailenin el üstünde tuttuğu oğludur. Ayşe kendi ayaklarının üzerinde duran hayat dolu ve güzel bir genç kadındır.

Bu süreç bu şekilde devam ederken Ferit ve Hande’nin düğünü sürecinde Ferit çok kötü bir haber alır. Bu haber Hande’nin ona ihanet ettiği yönündedir. Daha sonrasında da Ayşe ile yolları kesişen Ferit’in önünde zorlu yollar, dizinin muhteşem ambiyansını ortaya çıkarmaktadır.

Kalp yarası dizisi Hatay’da çekilmektedir. Çekimler için çok fazla sayıda mekan kullanıldığını da ifade etmek gerekir. Görsel açıdan başarılı olan dizinin bu noktada önemli yönetmenlik sırları yer almaktadır.

Kalp Yarası Oyuncuları

Sosyal medya üzerinden aldığı yorumlarında  olumlu olması, dizinin kalitesini ön plana koyar.

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu