Gönül Dağı

Gönül Dağı Oyuncuları Gönül Dağı Dizisi Konusu

Gönül Dağı

Gönül Dağı

Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlamıştır. Konusu ve oyuncuları açısından büyük bir merak konusudur. Yazımız üzerinde dizi ile alakalı merak ettiğiniz tüm sorular için net yanıt almanız mümkün olacaktır. TRT 1’in son dönem iddialı yapımları arasında yer alıyor. Başrolü, oyuncu kadrosu ve hikayesi açısından çok dikkat çekici olduğunu ifade etmek gerekiyor. İzleyenleri ekrana  bağlayan dizinin başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İhsan yer almaktadır. Bozkır’da yaşayan 3 kuzenin hayatını konu almaktadır.

Gönül Dağı Oyuncuları

Gönül Dağı dizisi Cumartesi günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır. Bozkırda yaşayan gençlerin hayat öyküsünü konu alan dizi Eskişehir Sivrihisar ilçesinde çekiliyor. Dizi Oyuncuları Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça dikkat çekici. Başrollerini Gülsüm Ali İhsan ve Berk Atan paylaşmaktadır. Diğer yandan kadroda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Eser Eyüpoğlu gibi isimler yer alıyor.

Dizi aldığı reytingler ve sosyal medya üzerinde geri dönüşleri ile de ne kadar doğru bir çizgide olduğunu gösterir. Siz de bu muhteşem yapımı rahatlıkla izleyebilir, keyifli zaman geçirerek doğru olan kararı kendinize göre verebilirsiniz. Gönül Dağı, yaşattığı muhteşem duyguların ötesinde keyif almanız adına oldukça etkili bir dizidir.

Gönül Dağı Konusu

Gönül Dağı Dizi Oyuncu Kadrosu konusu da Türk dizi severler tarafından merak edilen önemli bir konu başlığıdır. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve imkansız bir hayatı tercih eden 3 kuzenin hikayesi konu alınmıştır. Murat Çiftçi’nin kaleminden ortaya çıkan eser son derece dram doludur. Yazdığı hikayelerin tamamında bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanların samimiyetini eserlerinde insanlara yansıtan yazar sizlere muhteşem bir dünya sunuyor.

Dizi, Şirin bir kasabada yaşayan sıcak ve sevecen Anadolu insanının hikayesini anlatmaktadır. Gelenekleri, efsaneleri olan bu insanların aslında muhteşem bir iç dünyaları vardır. Hepsinin yürekleri gerçek aşk ile doludur. Siz de bu hikayede kendinizden kesitler bulabilirsiniz.

Taner çocukluk aşkı olan Dilek ile görüşme ve buluşma hayali kurar. Bu nedenle kuzenleri ile bir icat yapar. Bu ve daha fazlası Anadolu insanının gözü ile sizlere aktarılmaktadır. Dizi Oyuncu Kadrosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir