Yeni Diziler

Feel Good

Feel Good

Komedi sanatçısı, aktör ve komedyen, yazar ve aktör Mae Martin, ilişkiler, ayıklık ve ortaya çıkma süreci ile ilgili tuhaf yöntemleri nedeniyle Netflix’e (başlangıçta Kanal 4) gidiyor. Martin programla kişisel bağlantısı konusunda açıktı, ancak bu kişisel hikaye televizyonda nasıl yorumlanıyor?

Feel Good
Feel Good

Feel Good

Ana karakterin adı Mae ve bu, Martin’in dizide canlandırdıkları karakterin canlandırdıkları kişiyi algıladığından çekinmediği anlamına gelebilir.

Mae’nin performansının ve senaryosunun temelini oluşturan kişisel hikayeler, yalnızca bağımlılığın veya cinsiyet kimliğindeki değişimin kurbanı olmak için ne yapılması gerektiğine dair derin bir anlayıştan kaynaklanan derinlik ve derinlikle ayırt edilir.

Hikâyenin karakterlerine verilen oda ve kendini küçümseyen mizah ile performansın doğal, incelikli kalitesinin ayırt edici karışımı, kasıtlı olarak olmasa da zorlu bir yolculuk yaratıyor.

Feel Good
Feel Good

Martin Ritchie ve Martin Ritchie tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilen performanslar arasında Mae’nin sıkı sıkıya bağlı ama yaralı Anne Linda rolünde Lisa Kudrow, Mae ve George’un hüzünlü ama çekici oda arkadaşı rolünde Phil Burgers ve karmaşık Scott ve çatışma ateşini ateşleyen geçmiş rolünde John Ross Bowie yer alıyor. 2. sezonda. Zorlayıcı bir travma hikayesi.

Ancak karakterler ve onların çok yönlülüğü hikaye için çok önemli değil, özellikle de tüm gösteri boyunca sevimli bir aptaldan duygusal olarak yoğun ve eğlenceli bir şakaya dönüşen Mae’nin komedyeni Jack (Jack Barry).

Akıl hastalığı nedeniyle garip dostluklar ortaya çıkar. Etkiler bir kenara atılmıyor ve ikili olmayan ya da eşcinsel olmanın ya da akıl hastalığından muzdarip olmanın ya da mağdur olmanın korkunç gerçekleri ortaya çıkıyor.

Feel Good

 

Ağır konular, komedi ve romantizm anlarıyla dengelenir ve köpüren kırıntıları ortaya çıkarmak için yeterince eğlencelidir. Martin’in karakterlerin hatalarına verdiği tepkilerin yanı sıra nüksler ve zamansız evlilik teklifleri aracılığıyla verdiği olumlu mesajlar, yardıma ihtiyacı olanlar için uygun bir övgü niteliğinde. Yazı büyüleyici ve hikaye hem nüanslı hem de alakalı ve mizah, genel olumlu yolculukta her şeyi bir araya getiren ana unsur.

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu