Dizi Haberleri

Aşk 101 Dizisi Konusu Nedir?

Ask 101 dizisinin konusu nedir? Çoğu 1998’den gelen dört uyumsuz ve bir temsilci öğrencinin hikayesidir. Okuldaki zamanının hikayesini anlatan Işık, artık yetişkin bir adamdır ve yetişkinler dünyasına girmiştir ve birkaç yıl sonra şöyle yazmıştır: eski lise sınıf arkadaşlarına bizzat soran bir mektup. Yetişkin Eda, Işık’ın mesajına geri dönmüştür ve sınıf arkadaşlarını beklemektedir.

2000 yılı ve öncesi müzikler Işık Yetişkin anlatımıyla desteklenmiştir. Kerem, Sinan, Osman ve Eda’nın çeşitli nedenlerle okul yöneticileriyle başı belaya girmiş, çeşitli ihraç davalarına konu olmuş ve tüm okuldan sıkılmıştır.

Aşk 101 Hangi Tarihte Yayınlandı?

1. Sezon Başlangıç ​​Tarihi 24 Nisan 2020

Bitiş Tarihi Bitiş Tarihi 24 Nisan 2020’dir.

bölüm sayısı 8 bölüm

2. Sezon Başlangıç ​​Tarihi 30 Eylül 2021

Bitiş Tarihi Bitiş Tarihi: 30 Eylül 2021

bölüm sayısı 8 bölüm

Ask 101 Teknik Ekibi kimdir?

Ask 101’in teknik ekibi kim? Programın yapımcılığını ise Kerem Çatay üstleniyor. Dizi için yapılan başvurunun yapımcısı Suzan Güverte’dir. Gösterinin yönetmenliğini Gönenç Uyanık, Umut Aral ve yönetmen yardımcısı Simin Aslı yapıyor. Sinkil. Dizinin senaryosu Meriç Acemi tarafından bestelendi.

Dizinin görüntü yönetmeni Vedat Özdemir, Yapımcısı ise Deniz Kobanbay. Sanat yönetmeninin adı Sedef Ramazanoğlulları ve Erim Gayretli. Dizinin kurgusundan Ahmet Korhan Koryürek sorumlu. Gösteride kullanılan müziğin bestecisi Marios Takoushis. kostüm tasarımcısı Nevra Genelioğlu, kostüm tasarımcısı Nural Önen Akban.

Ask 101 Çekim Mekanları nerede?

Çekimlerin ilk ve ikinci sezonu için İstanbul’da Akif Tuncel Teknik Anadolu Ortaokulu ile Haydarpaşa Teknik Anadolu Lisesi’ne hayat verdi. Sinan üzerinden kendisine ve akrabalarına bırakılan konak, Beykoz ilçesine bağlı Kanlıca’da 19. yüzyıldan kalma Ferruh Efendi Konağı olarak seçilmiştir. Dizi Oyuncular

Ask 101’deki oyuncular kimler?
1. Sezon Oyuncuları

Alina Boz (Eda)

Selahattin Paali (Osman)

Kubilay Aka (Kerem)

Mert Yazıcıoğlu (Sinan)

İpek Filiz Yazıcı (Işık)

Müfit Kayacan (Necdet)

Kaan Urgancıoğlu (Kemal)

Pınar Deniz (Burcu)

Bade İşcil (Yetişkin Işık)

Tuba Ünsal (Yetişkin Eda)

Ali İli (Tuncay)

2. Sezon Oyuncuları

Ece Yüksel (Elif)

Fatih Al (Yıldıray)

Uraz Kaygılaroğlu (Yetişkin Sinan)

Mert Fırat (Yetişkin Kerem)

Fatih Artman (Yetişkin Osman)

admin

Web sitemiz 2021 yılında yayına girmiş olup ilerleyen yıllarda siz değerli kullanıcılarımıza kesintisiz hizmet verecektir. Sitenin amacı Güncel dizi haberleri yeni çıkan diziler dizilerin yayıntarihleri ile ilgili tüm bilgileri en iyi ve en hızlı şekilde sizlere sunmaktır. Her geçen gün birlikte daha da gelişeceğimize inanıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu